Shabbat Shalom!

Shabbat Shalom!

Pasitikdami Šabatą norime pasidžiaugti nuostabiu įvykiu, kuris vakar nušvietė bendruomenę. Jau ne pirmus metus po mūsų stogu vyksta visiems žydams ir jų draugams ypatinga šventė – Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija septintojų Bar / Bat micva.

Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos septintokų Bar / Bat micva / LŽB nuotr.

Nuoširdus ačiū skrieja Bnei Maskilim bendruomenei ir jos vadovui Viljamui Žitkauskui už be galo nuoširdų ir jaudinantį rūpestį bei pagalbą vaikams ir iš Izraelio atvykusiam rabinui Nathanui Alfredui, kuris jau ketvirtus metus globoja mūsų jaunuolius šioje nepaprastai svarbioje kelionėje.

Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos septintokų Bar / Bat micva / LŽB nuotr.

Taip pat dėkojame ypatingiems svečiams – ištikimam Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės bičiuliui, Berlyno Geigerio kantorių kolegijos vadovui, Pestalozzistrasse sinagogos kantoriui Isidoro Abramowicziuiir šios kolegijos studentei, rabinei Allai Mitelman.

Linkime šiems nuostabiems jaunuoliams įdomaus gyvenimo.

Mazel Tov!

Daugiau emocijų – nuotraukų galerijoje.